Poleć nas przyjacielowi - Osiedle przy Białych Tygrysów

polec_nas_przyjacielowi2

Rekomendując przyjaciołom nasze ekologiczne i wyprzedzające dzisiejsze standardy domy w zabudowie bliźniaczej, w inwestycji Osiedle przy Białych Tygrysów, możesz zyskać aż 10.000zł dla siebie oraz drugie tyle – 10.000zł – jako zniżkę dla osoby, której nas polecasz.

Jak to zrobić? W trzech prostych krokach:

  • Zarekomenduj naszą inwestycję - Osiedle przy Białych Tygrysów - swojemu znajomemu, który poszukuje nieruchomości na sprzedaż. Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja z miastem, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w standardzie wykończenia, niecodzienna architektura, garaż i dwa miejsca postojowe ora funkcjonalny metraż – z pewnością zachęcą go do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Jeśli przyjaciel będzie zainteresowany kupnem, zgłoś go do nas przed jego pierwszym kontaktem z biurem sprzedaży, na adres sprzedaz@mestadevelopment.pl. Pomocny w tym będzie formularz „Rekomendacji”, który dostępny jest TUTAJ
  • Jeżeli znajomy zdecyduje się na kupno lokalu w którejś z naszych inwestycji i podpisze umowę kupna z Mesta Development, dostaniesz 10 000 zł, a Twój znajomy, będzie mógł kupić nasz dom w zabudowie szeregowej taniej o taką samą kwotę – 10 000 zł. Daje to w sumie 20 000 zł oszczędności!

To takie proste!

 

Regulamin programu dostępny w biurach sprzedaży Mesta Development.