Pawia 18

Pawia 18 Opis inwestycji

Pawia 18 Wizualizacja
Pawia 18 Logo

Pawia 18 – to tutaj stworzyliśmy unikalny projekt na Wrocławskich Wojszycach. Kameralny budynek daje poczucie azylu i komfortu.

Wszystkie lokale, bez względu na wielkość, cechują się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i atrakcyjnymi rozkładami, dającymi możliwość wyboru wnętrza dopasowanego do oczekiwań i przyzwyczajeń naszych przyszłych klientów.  Jasno wydzielone strefy mieszkania zapewnią wygodę i możliwość różnorodnej aranżacji.

Od wygodnych kawalerek z własnymi ogrodami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym po kompaktowe mieszkania 2 i 3 pokojowe z balkonami. Niezależnie od wyboru- balkon czy ogródek, każdy lokal zyska dodatkową przestrzeń  w cenie mieszkania. W ofercie inwestycji  na najniższej kondygnacji zmotoryzowani docenią wjazd na parkingi w garażu podziemnym regulowane bramą wjazdową i sygnalizacją świetlną, a pomysłowo zaaranżowany teren wokół budynku będzie miejscem wytchnienia i integracji. 

Osoby podróżujące rowerem lub z wózkiem docenią zamykaną wiatę garażową tuz przy wejściu do budynku. To tutaj także zaplanowano miejsce integracji i wypoczynku. Winda obsługująca wszystkie kondygnacje, brak barier dla wózków i szerokie ciągi komunikacyjne zapewnią wygodę poruszania się.

Pawia 18 Lokalizacja

Pawia 18 Lokalizacja

Południe Wrocławia, to od lat pożądany adres,  szczególnie ze względu na świetną infrastrukturę i bliskość centrum. 

W otoczeniu inwestycji znajduje się wiele udogodnień:  Centrum Handlowe,  kluby fitness, kawiarnie, Auqapark, restauracje oraz przystanki autobusowe lini nr 112, 113. 

Pawia 18
ul. Pawia Wrocław

Pawia 18 Galeria zdjęć

  • pawia 18
  • pawia 18
  • pawia 18