Najbliższe Drzwi Otwarte SK Park 3 już w lipcu

Drzwi_otwarte_SKPark1511

Dołącz do nas podczas Dni Otwartych inwestycji Święta Katarzyna Park, 6. lipca 2024, aby zobaczyć, jak wygląda życie na osiedlu, gdzie wygoda i funkcjonalność łączą się w harmonii z naturą. Odkryj nasze gotowe etapy, porozmawiaj z mieszkańcami, zobacz inspirujący dom pokazowy. Poznaj dokładną ofertę sprzedaży w miłej atmosferze, przy kawie.

Osiedle Święta Katarzyna Park to synonim nowoczesnego życia w zgodzie z naturą, gdzie każdy detal architektury oraz standardu wykończenia (bogaty pakiet OZE w cenie domu) współgra z otaczającą zielenią, tworząc przestrzeń idealną dla tych, którzy cenią sobie spokój, komfort oraz bliskość natury. Ruszyła przedsprzedaż 3 etapu naszego topowego osiedla, które wzbogacimy o dodatkowy, większy park kieszeniowy na całą szerokość osiedla oraz o większe ogrody w wybranych lokalach, sięgające nawet do 300m2. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w miejscu, które łączy w sobie funkcjonalność, wygodę, innowacyjność, ekologię i przemyślane rozwiązania urbanistyczne.

Dni Otwarte – Zobacz osiedle osobiście!

  • Kiedy?  6 lipca 2024r., sobota
  • Godziny? 10:00-14:00
  • Gdzie? Lokal Pokazowy, Osiedle Święta Katarzyna Park, ul. Łąkowa 32

Zapraszamy serdecznie na Drzwi Otwarte osiedla Święta Katarzyna Park, gdzie będą mogli Państwo z pierwszej ręki doświadczyć unikalnego charakteru naszej inwestycji. To wyjątkowa szansa, aby zobaczyć na własne oczy gotowe już dwa etapy osiedla, w tym nasz dom pokazowy, który może stać się źródłem inspiracji do stworzenia własnego, wymarzonego mieszkania. Odkryjcie, jak może wyglądać Wasze przyszłe otoczenie, sprawdźcie okolicę i przekonajcie się, jak blisko natury możecie żyć, nie rezygnując z udogodnień miejskiego życia.

Podczas Dni Otwartych nie tylko zaprezentujemy atuty osiedla, ale również zaoferujemy możliwość bezpośredniej rozmowy z naszym ekspertem sprzedaży, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. To idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach oferty, dostępnych rozwiązaniach oraz korzyściach płynących z życia w Święta Katarzyna Park.

Aby uczynić to spotkanie jeszcze bardziej przyjemnym, dla wszystkich gości przygotowaliśmy kawę, herbatę i pyszne ciasto :). To doskonały moment, aby w relaksującej atmosferze poznać przyszłych sąsiadów i porozmawiać o planach na nowe mieszkanie.

Dołącz do nas i zainspiruj się do zmiany na lepsze!

Dni Otwarte w Święta Katarzyna Park to nie tylko możliwość obejrzenia osiedla, ale również szansa na znalezienie miejsca, w którym zbudujecie swoje nowe życie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć, jak wyjątkowe może być Wasze przyszłe domowe zacisze. Czekamy na Was!

Więcej na temat samego osiedla, standardu wykończenia czy dostępności lokali, można zobaczyć tutaj.