Poleć nas przyjacielowi

Promocja

Rekomendując przyjaciołom nasze ekologiczne i wyprzedzające dzisiejsze standardy domy w zabudowie szeregowej w SK Park Święta Katarzyna oraz Osiedle przy Białych Tygrysów, możesz zyskać aż 5 000 zł dla siebie oraz drugie tyle – 5 000 zł – jako zniżkę dla osoby, której nas polecasz.

Jak to zrobić? W trzech prostych krokach:

  • Zarekomenduj naszą inwestycję SK Park w Świętej Katarzynie lub Osiedle przy Białych Tygrysów swojemu znajomemu, który poszukuje nieruchomości na sprzedaż. Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja z miastem, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w standardzie wykończenia, kieszonkowy park, niecodzienna architektura, wreszcie – konkurencyjne ceny – z pewnością zachęcą go do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Jeśli przyjaciel będzie zainteresowany kupnem, zgłoś go do nas przed jego pierwszym kontaktem z biurem sprzedaży, na adres sprzedaz@mestadevelopment.pl. Pomocny w tym będzie formularz „Rekomendacji”, który dostępny jest TUTAJ
  • Jeżeli znajomy zdecyduje się na kupno lokalu w którejś z naszych inwestycji i podpisze umowę kupna z Mesta Development, dostaniesz 5000zł, a Twój znajomy, będzie mógł kupić nasz dom w zabudowie szeregowej taniej o taką samą kwotę – 5000zł.

To takie proste!